Inicio Salud y Tratamiento Recomendación Nutricional para Músculos Abdominales

Recomendación Nutricional para Músculos Abdominales

Karın kaslarınız için antrenman yaptığınız günlerde bu 3 besinden faydalanarak daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Fitness uzmanı ve kişisel antrenör Sandra Calva, karın kasları konusunda şöyle söylüyor: “Herkesin düz bir karnı vardır; ama yağ tabakasının altında gizlidir.”.

Öyleyse, daha hızlı şekillenmek ve karın kaslarınızı daha hızlı ortaya çıkarmak için ne yapabilirsiniz? Eğer karın antrenmanı uyguluyorsanız, sana önereceğimiz bu 3 besin takviyesini kullanarak daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

3Leche

Sporcu içeceklerinin içerisindeki şekeri boşverin. Sütü tercih edin.

Birmingham Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmada, kaybettiğiniz sıvıyı geri alabilmek için sütün daha iyi bir tercih olduğu ortaya konuldu. Dahası, sporcu içecekleri ile kıyaslandığında, kaslarınızın iyileşmesi açısından sütte bulunan protein ve yağların emilimi daha fazla zaman alıyor. Bu konuda süt, sudan bile avantajlı. Kaybettiğiniz elektrolitleri süt yardımıyla kolayca alabilirsiniz

2B Vitaminleri

Stres, enerjinizi kaybetmenize yol açarken, adrenalin ise kan dolaşımınıza yağların karışmasına neden oluyor. Bunun sonucunda da göbek bölgenizde yağlanma meydana gelebiliyor.

Her ikisini de aşmanın kolay bir yolunu mu arıyorsunuz? Beslenme uzmanı Dr. Marilyn Glenville’in güzel bir önerisi var: Tek taşla iki kuş vurun ve B kompleks vitamin takviyesi alın.

1Demir

NCBI tarafından yapılan bir araştırmada, demir eksikliği bulunan kişilerin egzersiz yaparken daha fazla zorlandıkları ve istedikleri sonuçları alma konusunda güçlük çektikleri ortaya konuldu.

O halde, demir eksiğinizi kapatmaya bakın. Kırmızı biber ile birlikte tüketeceğiniz kırmızı et harika bir tercih olacaktır. Biberde bulunan C vitamini, demir emilimini destekleyecektir.

DEJA UNA RESPUESTA

¡Por favor ingrese su comentario!
Por favor ingrese su nombre aqui

dos × uno =