Ülkemizin çeşitli bölgelerinde uzun yıllardır bisiklet festivalleri düzenlenmekte ve bu festivaller bisiklet kültürünün gelişimine büyük katkı sağlamaktadır. Biz de gerek bireysel gerekse dernek olarak bu festivallere katılım sağlamaktayız. Böylelikle birçok yeni arkadaş ve gruplarla tanışma fırsatı elde etmiş oluyoruz.

Hep katılımcısı olduğumuz ve büyük keyif aldığımız festivallerden biri de neden bizim ilimizde olmasın diye düşündük ve bisikletli dostlarımız için 2019 yılında bir festival yapmaya karar verdik.

İlimizin birçok güzelliği barındırdığını biliyoruz ve bu güzellikleri değerli konuklarımıza sunmak için her yıl bir festival teması seçmeye karar verdik. İlk festivalimizin teması olarak bölgemizin göz bebeği Dünya Miras Kenti “SAFRANBOLU” yu seçelim dedik.

2019 KARABÜK BİSİKLET FESTİVALİ

Safranbolu, Dünya Miras Kenti listesine girişinin 25. Yılında siz katılımcılarını bekliyor olacak.

Tarih ve doğanın iç içe olduğu bir festival ve adeta kendinizi zaman yolculuğuna çıkmış gibi hissedeceğiniz parkurlarda bisiklet turları için bizi takip edin.

Detaylar çok yakında www.karbisder.org internet sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda yayınlanacak. Şimdilik tarihi vermekle yetinelim 29-30-31 Ağustos – 1 Eylül 2019 tarihlerinde misafirimizsiniz, kimselere söz vermeyin.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

bir × 3 =