Ana Sayfa Bilim Uluslararası Multidisipliner Kongre – Prag, Çek Cumhuriyeti

Uluslararası Multidisipliner Kongre – Prag, Çek Cumhuriyeti

“Young Scholars Union” tarafından 06-08 Ağustos 2019 tarihinde Prag şehrinde düzenlenecek olan 9. ve 10. Uluslararası Multidisipliner Avrasya Kongresinde, farklı disiplinlerde çalışan akademisyenlerin bilimsel çalışmaları ile bir araya gelmesi, bilgi ve deneyimlerin aktarılması ve böylece multidisipliner çalışmalara zemin hazırlanması amaçlanmıştır.

Eş zamanlı olarak iki ayrı kongre düzenlenecektir. 

Sosyal ve Eğitim Bilimleri temalı kongreye Sosyal Bilimler, İnsani Bilimler ve Eğitim Bilimleri alanlarındaki bildiriler kabul edilecektir.Konu başlıkları için tıklayınız.

Teknik ve Doğa Bilimleri Temalı kongreye ise Doğa Bilimleri, Sağlık, Teknoloji ve Mühendislik alanlarındaki bildiriler kabul edilecektir.
Konu başlıkları için tıklayınız.

Uluslararası bir düzenleme kurulu tarafından organize edilen kongremiz, bilimsel çalışmaların paylaşılmasının yanı sıra, özellikle bilime gönül vermiş genç bilim insanlarını bir araya getirmek, ortaya konan sorunların çözümünde lokomotif rol oynamak, ortak çalışma gruplarının oluşturulmasına zemin hazırlamak misyonuyla yola çıkmıştır.

Çekya’nın turizm merkezi Prag’da sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Leila T. Potanina
Moscow University for the Humanities

KONGRE DİLİ
Kongrenin resmi dili İngilizce, Rusça ve Türkçe’dir.

ÖNEMLİ TARİHLER
Özet Gönderim Tarihi
01 Mayıs 2019

TAM METİN GÖNDERİM TARİHİ
Tam metinler sunum esnasındaki eleştiri ve tartışmalara göre düzenlenerek 30 Ağustos 2019 tarihine kadar sisteme yüklenebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

onbeş − on =